Siko koupelny a kuchyně je s rozsáhlou prodejní sítí více než 50 prodejen, nejsilnějším prodejcem kompletního koupelnového vybavení na CZ i SK trhu a zároveň největším tuzemským odběratelem rozhodujících domácích i mnoha zahraničních výrobců koupelnového vybavení. Největším koupelnovým centrem v Čechách je showroom SIKO na Zličíně. Nově SIKO rozšířilo sortiment o kuchyně, podlahy a interiérové dveře. Zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení celého interiéru.

Odborný skladník - Čimelice (Příplatek za dojíždění)

Máme zkušený tým skladníků, mezi které hledáme dalšího kolegu. Pokud se nebojíš práce, tak tě rádi přivítáme mezi nás. Jednokolový osobní pohovor proběhne přímo na centrále v Čimelicích.

Náplň práce

  • Každodenní manipulace s břemeny 15 až 20 kg

(dlažba, koupelnová keramika, kuchyňské skříňky)

  • Balení a výdej zboží, práce se čtečkou v programu SAP
  • Vykládky a nakládky kamionů
  • Úklid skladu

Požadujeme:

  • Týmového ducha a ukončené vzdělání
  • Vysoké pracovní nasazení a dochvilnost
  • Vstřícnost a příjemné vystupování
  • Spolehlivost a ochotu dodělat rozdělanou práci
  • Znalosti v oboru vítány
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Průměrný měsíční výdělek lidí ve skladu po zapracování je 30 000,- Kč
  • Ohodnocení závislé na dosaženém osobním výkonu – (základní mzda + výkonnostní složka)
  • Práce ve 2 směnném provozu
  • Úvodní zaškolení a pomocnou ruku od kolegů

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Proč Siko?

  • Zázemí české rodinné a prosperující firmy
  • Úvodní zaškolení a pomocná ruka od kolegů, když je potřeba
  • Zajištěné stravování v místě pracoviště s příspěvkem na stravné

Informace o pozici

Místo pracoviště

330, 398 04  Čimelice-Čimelice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

23000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

SIKO KOUPELNY a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Nováková