Doprava ZDARMA nad 6 000 Kč | Přes 40 prodejen po celé ČR

SIKO KOUPELNY a.s.

Siko koupelny a kuchyně je s rozsáhlou prodejní sítí více než 50 prodejen, nejsilnějším prodejcem kompletního koupelnového vybavení na CZ i SK trhu a zároveň největším tuzemským odběratelem rozhodujících domácích i mnoha zahraničních výrobců koupelnového vybavení. Největším koupelnovým centrem v Čechách je showroom SIKO na Zličíně. Nově SIKO rozšířilo sortiment o kuchyně, podlahy a interiérové dveře. Zákazníci tak najdou na jednom místě širokou nabídku vybavení celého interiéru.

Skladník Praha - Jesenice mzda 27 000 - 32 000Kč

Máme zkušený tým skladníků, mezi které hledáme dalšího parťáka. Pokud se nebojíš pořádné práce a umíš zabrat, když je potřeba, tak tě rádi přivítáme mezi nás. Pobočku v Jesenici má na starost náš vedoucí David, s ním budeš mít jednokolový osobní pohovor.

Náplň práce:

  • Každodenní manipulace s břemeny 10 až 15 kg

(dlažba, koupelnová keramika, kuchyňské skříňky)

  • Vykládky a nakládky kamionů
  • Práce se čtečkou, výdej a příjem zboží
  • Úklid skladu

Požadujeme:

  • Týmového ducha
  • Vysoké pracovní nasazení a dochvilnost
  • Vstřícnost a příjemné vystupování
  • Spolehlivost a ochotu dodělat rozdělanou práci
  • Znalosti v oboru vítány
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Garantovaná nástupní mzda po dobu zaškolení 27 000,- Kč
  • Ohodnocení závislé na dosaženém osobním výkonu – (základní mzda + výkonnostní složka)
  • Práce formou krátkého a dlouhého týdne, tedy máte více volných dnů
  • Zázemí stabilní české rodinné a prosperující firmy
  • Úvodní zaškolení a pomocnou ruku od kolegů
  • Benefity dle vlastního výběru ze systému kafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • 25 dnů dovolené
  • Pracovní smlouvu zpočátku na 1 rok, poté na neurčito
  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Budějovická 825, 252 42  Jesenice-Jesenice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

27000-30000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Bernardová